Marketing

Marketing Manager

iPresso to platforma Marketing Automation najnowszej generacji. Doceniana na świecie, wybierana przez największe marki i szybko pozyskuje nowe, więcej informacji tutaj.

Lubisz uczyć się nowych rzeczy, masz pomysły i nie boisz się wyzwań?
Podbijaj świat razem z nami!

TWORZYMY ZESPÓŁ MARKETINGU. Zrób to z nami!

Szukamy członka zespołu marketingu, który m.in. będzie tworzył strategie komunikacji naszej marki i wdrażał ją w życie.

Mid, Senior
Hybrydowo

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w marketingu (w firmach lub projektach technologicznych, e-commerce, agencji marketingowej)
  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • praktyczna znajomość narzędzi Google (Analytics, Ads)
  • kreatywność
  • otwartość na nowości
  • zdolność do szybkiego uczenia się
  • dbałość o detale, nastawienie na jakość
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • skuteczność - wdrażanie inicjatyw od pomysłu do realizacji

Obowiązki

  • planowanie aktywności komunikacyjnych
  • kontrola spójności marki, dbanie o jej właściwą komunikację
  • prowadzenie kampanii on-line
  • aktualizacja treści na www
  • wsparcie w przygotowywaniu materiałów sprzedażowych: prezentancje, dokumenty z opisami funkcjonalności, wsparcie w tworzeniu materiałów edukacyjnych
  • analiza rynku MarTech
  • tworzenie i utrzymywanie procesów Marketing Automation
  • projektowanie Customer Journey i ciągłe doskonalenie
  • kontakt z mediami branżowymi
  • wdrażanie procesów pozyskiwania leadów
  • współpraca z dostawcami

Narzędzia - wymagana znajomość

  • arkusze kalkulacyjne: MS Excel, Google Spreadsheets
  • edytor tekstu: MS Word, Google Docs
  • prezentacje: MS Power Point, Google Presentations
  • Google Analytics
  • Google Ads (AdWords), platformy remakretingowe (np. Adroll), FB Ads
  • Social Media od strony administracji: LinkedIn, Facebook, Twitter, Slideshare
  • systemy CMS (np. Wordpress)
  • systemy e-mailingowe
  • oprogramowanie obróbki grafiki (np. Photoshop) do wprowadzania drobnych zmian

Oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej firmie technologii marketingowych,
  • Pracę z największymi markami
  • Udział w tworzeniu nowych rozwiązań produktowych
  • Dużą samodzielność i wpływ na organizację pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Udział w szkoleniach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia pracy (Macbook, smartphone, aplikacje, słuchawki)

My

Będziemy starać się dać z siebie wiedzę, dzielić doświadczeniami, budować Twoją profesjonalną pozycję, słuchać i rozmawiać. Wyposażymy w narzędzia pracy oraz wsparcie dające spokojną głowę.

Do you want to apply?
Do you have questions?

Contact us or send your CV directly to us via e-mail: job@ipresso.com

Email job@ipresso.com